#OlympicLab на Черкащині завітав до Золотоніської школи №5
17 Листопада 2016 Поділитися
#OlympicLab на Черкащині завітав до Золотоніської школи №5

Днями Всеукраїнський проект #OlympicLab побував у загальноосвітній школі №5 міста Золотоноша, що на Черкащині. До учнів завітали стипендіат відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Олександр Гнатенко та кандидат педагогічних наук, доцент Навчально-наукового інституту фізичного виховання, спорту і здоров’я Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Олександр Безкопильний.

В рамках #OlympicLab для  учнів  5 і 6 класу та вчителям фізичної культури  міста Золотоноша Олександр Безкопильний та Олександр Гнатенко провели  модуль на тему «Історія розвитку олімпійського руху». Вони розповіли про історію розвитку олімпійського руху, досягнення олімпійців України та Черкащини. Модуль «Історія розвитку олімпійського руху» був вибраний невипадково, адже саме уродженець м. Золотоноші Микола Ріттер став першим спортсменом Черкащини, який узяв участь у I Олімпійських іграх сучасності 1896 року.

По завершенню уроку для учнів провели тест на знання історії олімпійського руху.

Учасники заходу були відзначені подарунками відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Директору школи вручили спортивний інвентар,  який у подальшому буде використовуватися під час уроків фізичної культури.

#ОlimpicLab – це проект Молодого посла України на II зимових Юнацьких Олімпійських іграх Віри Передерій, який реалізується за підтримки Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України. Метою проекту є поширення олімпійських ідеалів та принципів, залучення молоді до олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя, знайомство молоді з зірками українського та світового спорту та надбання корисних життєвих і лідерських навичок.

Останнє в медіа