Новий випуск «Вперед, на Олімп!» в ефірі
17 Листопада 2016 Поділитися
Новий випуск «Вперед, на Олімп!» в ефірі

Найближчими вихідними традиційно запрошуємо вас до перегляду щотижневої програми «Вперед, на Олімп!», яка виходить на телеканалі «ЕРА» за підтримки Національного олімпійського комітету України.

У черговому випуску у вас буде гарна можливість згадати чудові миті «срібного» досягнення наших шаблісток – Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Олени Вороніної на Іграх-2016. Про шлях до успіху, психологічний підхід команди до виступу та життя після Ріо розкаже одна із олімпійської четвірки фехтувальниць Олена Вороніна.

Також у програмі ви побачитеся зі спортсменкою, яка увійшла цьогоріч в історію українського спорту! Вікторія Ус, яка стала першою українською представницею веслувального слалому на Олімпійських іграх, згадає свій виступ в Ріо та поділиться планами на майбутнє.

Отже, запрошуємо до перегляду програми в суботу о 23:20 на телеканалі «Ера»! Буде дуже цікаво!

Любителі спорту, які не зможуть подивитися програму в телеефірі, матимуть нагоду побачити її в понеділок на нашому сайті, на каналі НОК https://www.youtube.com/olympicua або на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, https://www.facebook.com/olympicua та https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа