Нові «Олімпійські історії» наших уславлених спортсменів
19 Листопада 2016 Поділитися
Нові «Олімпійські історії» наших уславлених спортсменів

За підтримки Національного олімпійського комітету України телепрограма «Олімпійські історії» продовжує ближче знайомити вас з видатними українськими атлетами.

Цими вихідними на телеканалі «Київ» на спортивних шанувальників вже традиційно чекає два нових випуски.

У суботу свою «Олімпійську історію»розкаже бронзовий призер Ігор-2016 з веслування на байдарках і каное Тарас Міщук. Ви дізнаєтеся, що змінилося в житті молодого хлопця після Олімпіади, про його емоції від здобуття олімпійської нагороди, про дружбу з напарником Дмитром Янчуком та про плани на майбутнє.

У неділю героїнею програми стане легенда світової художньої гімнастики Анна Безсонова. Наша уславлена грація пригадає історію успіху на Олімпіаді в Афінах-2004 таПекіні-2008, а також розкаже про свою школу художньої гімнастики, де навчаються дітки різних вікових категорій.

Не пропустіть, буде багато цікавого!

Обидва випуски вийдуть в ефір о 14:00.

Прихильники спорту, які не зможуть подивитися нові програми в телеефірі, матимуть нагоду переглянути їх у вівторок (суботня програма) та четвер (недільна програма) на нашому сайті, на каналі НОК https://www.youtube.com/olympicua або на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, https://www.facebook.com/olympicua та https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа