Нові «Олімпійські історії» видатних та талановитих українських спортсменів
25 Листопада 2016 Поділитися
Нові «Олімпійські історії» видатних та талановитих українських спортсменів

За підтримки Національного олімпійського комітету України телепрограма «Олімпійські історії» продовжує ближче знайомити вас з видатними українськими атлетами.

Цими вихідними на телеканалі «Київ» на спортивних шанувальників вже традиційно чекає два нових випуски.

В суботньому випуску програми ви завітаєте на 20-й міжнародний турнір з гандболу Кубок Турчина. Легендарна гандболістка, дворазова Олімпійська чемпіонка Зінаїда Турчина пригадає успіхи неймовірного київського «Спартака», співпрацю та подружнє життя з Ігорем Євдокимовичем. Найкраща гандболістка ХХ століття також поділиться думками щодо розвитку сучасного українського гандболу.

У неділю свою «Олімпійську історію» розкаже наша юна та талановита веслувальниця Вікторія Ус. Перша в історії України представниця веслувального слалому на Олімпійських іграх пригадає свої емоції від виступу в Ріо та розкаже про свої плани на майбутнє. Також ви познайомитеся з батьком-тренером відкритої та життєрадісної дівчини Володимиром.

Не пропустіть, буде багато цікавого!

Обидва випуски вийдуть в ефір о 14:00.

Прихильники спорту, які не зможуть подивитися нові програми в телеефірі, матимуть нагоду переглянути їх у вівторок (суботня програма) та четвер (недільна програма) на нашому сайті, на каналі НОК https://www.youtube.com/olympicua або на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, https://www.facebook.com/olympicua та https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа