Національний олімпійський комітет України залучив до партнерства нового аудитора
28 Листопада 2016 Поділитися
Національний олімпійський комітет України  залучив до партнерства нового аудитора

В Олімпійському домі президент НОК Сергій Бубка та президент компанії ВDO Алла Савченко скріпили підписами договір про співпрацю. В рамках угоди передбачається, що компанія виступить «офіційним аудитором НОК України», забезпечивши надання консультаційних послуг та аудиторських процедур, пов’язаних з діяльністю Олімпійського комітету та його місцевих осередків.

«Приємно, що компанія BDO входить до п’ятірки за величиною міжнародних мереж компаній, які надають аудиторські та консалтингові послуги як місцевим, так і глобальним клієнтам. Важливо, щоб ми рухались лише вперед, не припускались помилок і в цьому ми розраховуємо на вашу підтримку. Впевнений, що наша співпраця буде ефективною та сприятиме зміцненню олімпійського руху в Україні», - наголосив Сергій Бубка.

 В свою чергу, Алла Савченко відзначила, що компанія BDO, яка має свої представництва у 156 країнах світу, активно підтримує спорт, розділяючи унікальні та універсальні олімпійські цінності.

«Ми горді з того, що маємо можливість стати партнером Олімпійського комітету України і зробити свій внесок у розвиток олімпійського руху», - підкреслила президент компанії. 
 

Медіа