НОК України представлений на саміті Молодих послів Юнацьких Олімпійських ігор
29 Листопада 2016 Поділитися
НОК України представлений на саміті Молодих послів Юнацьких Олімпійських ігор

В Лозанні за участю президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха відбувся триденний саміт для Молодих послів Юнацьких Олімпійських ігор в рамках проекту МОК «Young Ambassador+», участь в якому взяла і Молодий посол України на ІІ зимових ЮОІ Віра Передерій.

В рамках заходу учасники представили свої власні соціальні проекти, спрямовані на популяризацію олімпійського руху та поширення олімпійських цінностей серед молоді.

Зокрема, представниця від українського НОК прозвітувала про успішну реалізацію проекту #OlympicLab в нашій країні, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, дізнатися про секрети активного та здорового способу життя та отримати унікальний шанс поринути у культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.

Учасники саміту обговорили з керівництвом та представниками МОК подальші шляхи щодо залучення молоді до олімпійського руху, розвитку та удосконалення культурно-освітньої програми наступних Юнацьких Олімпійських ігор.

Під час зустрічі керманич МОК з Молодими послами долучилися до всесвітньовідомого флешмобу Mannequin Challenge, який сьогодні набирає неймовірну популярність в соціальних мережах. (відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=f5JMQAuHNxw).

Фото: Laura Godenzi 

Медіа