Новий випуск «Вперед, на Олімп!» в ефірі
02 Грудня 2016 Поділитися
Новий випуск «Вперед, на Олімп!» в ефірі

Вже традиційно у найближчу суботу запрошуємо вас до перегляду щотижневої програми «Вперед, на Олімп!», яка виходить на телеканалі «ЕРА» за підтримки Національного олімпійського комітету України.

У новому випуску програми ви побачите, як свою заслужену нагороду найкращого спортсмена жовтня в Україні отримав Олімпійський чемпіон Ігор-2000 та володар Олімпійського рекорду зі стендової стрільби Микола Мільчев.

Прапороносець України на відкритті Олімпійських ігор в бразильському Ріо-де-Жанейро розкаже про рішення щодо своєї подальшої кар'єри, про розвиток дитячого спорту на Одещині та відкриє таємницю про те, що надихає й мотивує його на нові звершення та перемоги.

Своїми здобутками і планами на майбутнє в черговому випуску програми з глядачами поділиться новоспечена бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу, який відбувся в болгарській Софії, Тетяна Петрович.

Отже, запрошуємо до перегляду програми в суботу о 23:20 на телеканалі «Ера»! Буде дуже цікаво!

Любителі спорту, які не зможуть подивитися програму в телеефірі, матимуть нагоду побачити її в понеділок на нашому сайті, на каналі НОК https://www.youtube.com/olympicua або на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, https://www.facebook.com/olympicua та https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа