«Таке спортивне життя» з Геннадієм Сартинським!
02 Грудня 2016 Поділитися
«Таке спортивне життя» з Геннадієм Сартинським!

Поки зимова морозна пора повноцінно і все впевненіше вступає у свої права, запрошуємо вас до перегляду чергового теплого випуску програми «Таке спортивне життя», який вийде у суботу, 3 грудня, на телеканалі «Тоніс» за підтримки Національного олімпійського комітету України.

Вперше героєм програми стане тренер. Саме йому завдячує своїй блискавичній спортивній кар'єрі чемпіон та срібний призер Олімпійських ігор в бразильському Ріо-де-Жанейро зі спортивної гімнастики Олег Верняєв.

Кому більше пощастило: учню з тренером чи наставнику з вихованцем та що таке пік форми тренера, ви дізнаєтесь у суботу о 21.35 від заслуженого тренера України Геннадія Сартинського.

Шанувальники спорту, які не зможуть подивитися програму в телеефірі, матимуть нагоду переглянути її у середу на нашому сайті, на каналі НОК https://www.youtube.com/olympicua або на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, https://www.facebook.com/olympicua та https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа