Олімпійський урок для онкохворих діток
05 Грудня 2016 Поділитися
Олімпійський урок для онкохворих діток

Вчора, 4 грудня у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку за підтримки Національного олімпійського комітету України та сприяння Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» відбувся Олімпійський урок.

Медалісти Олімпійських ігор Жан Беленюк, Наталія Ляпіна, Вікторія Терещук, Олена Пахольчик та представник НОК України Вікторія Веселова говорили з дітками та їхніми батьками про спорт, Олімпійські ігри, здоровий спосіб життя, про види спорту, якими можна займатись після закінчення лікування, як боротись і не здаватись, ставити цілі й впевнено до них йти.

А ще гостями незвичного Уроку стали колишні пацієнти відділення Даня Сирота та Настя Свістунова, які здобули медалі, захищаючи честь України на VI Онкоолімпіаді у Варшаві (Польща).

Незабутніх вражень та безліч питань додали фільми про олімпійські здобутки на Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро й змаганнях у столиці Польщі.

Наприкінці зустрічі всі зробили пам’ятну фотографію, а олімпійці продовжили спілкування з дітками безпосередньо у палатах та роздали сувеніри від Національного олімпійського комітету України.
 

 

Медіа