Сергій Бубка привітав Олімпійську Академію України з 25-річчям
09 Грудня 2016 Поділитися
Сергій Бубка привітав  Олімпійську Академію України з 25-річчям

В Національному університеті фізичного виховання та спорту України (НУФВСУ) відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річного ювілею з дня заснування Олімпійської Академії України.

В урочистостях взяли участь президент Національного олімпійського комітету України (НОК), член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, віце-президент НОК, член МОК, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов, голова Комітету молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Артур Палатний, президент Олімпійської Академії України, член Виконкому НОК Марія Булатова,  почесний ректор НУФВСУ, член Виконкому НОК Володимир Платонов, президент Української Академії наук Олексій Оніпко, керівник Міжнародної асоціації університетів фізичної культури Кайрат Закірьянов, ректор НУФВСУ Євген Імас, іноземні гості, члени Олімпійської Академії України, студенти університету.

Сергій Бубка передав вітання з ювілеєм від президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та Виконкому МОК. Він зазначив: «Протягом чверті століття Олімпійська Академія України на чолі з її президентом Марією Булатовою наполегливо демонструє постійний рух вперед, невпинне бажання до вдосконалення та прогресу, досягаючи найвищих результатів».

Він наголосив, що цей колектив однодумців та справжніх професіоналів відіграє величезну роль у формуванні й поширенні олімпійських цінностей та ідеалів в нашій країні, Європі та світі.

«Високої похвали заслуговує ваша успішна реалізація програми через 269 закладів Всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти, діяльність Міжнародного центру олімпійських досліджень та олімпійської освіти, видавництво та розповсюдження великої кількості унікальної літератури, яку завдяки нашому спільному проекту «Олімпійська книга» отримали усі 230 тисяч класів з усіх шкіл країни», - відзначив керманич НОК.

Сергій Бубка додав, що невипадково за оцінкою авторитетних міжнародних колег Олімпійська Академія України вважається однією з провідних у світі.

Головний олімпієць країни подякував керівництву та колективу Академії, висловивши вдячність зокрема Володимиру Платонову, який за вагомий внесок у розвиток олімпізму найближчими днями буде нагороджений Олімпійським Орденом НОК – найвищою відзнакою олімпійського руху України.   

Президент НОК відзначив підтримку ректора НУФВСУ Євгена Імаса, завдяки чому на базі університету ефективно працює Міжнародний центр олімпійських досліджень, ведеться активна робота з олімпійської освіти та спортивної науки.

За вагомий особистий внесок у виховання освіченої і здорової нації Сергій Бубка вручив Марії Булатовій медаль «За відданість Олімпізму». Активісти Олімпійської Академії України були відзначені подяками Національного олімпійського комітету. 

Медіа