Комісія НОК по роботі зі спортивними федераціями обговорила нагальні питання
12 Грудня 2016 Поділитися
Комісія НОК по роботі зі спортивними федераціями обговорила нагальні питання

Сьогодні, 12 грудня, в Олімпійському домі було проведено засідання Комісії НОК по роботі зі спортивними федераціями під головуванням Ігоря Гоцула.

У роботі дорадчого органу НОК також взяв участь і президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, який подякував комісії за ініціативність та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

«Цьогоріч НОК України знайшов можливості підтримати фінансово федерації з олімпійських видів спорту на суму 26 млн. гривень. Також провідні спортсмени-зимники вже почали отримувати стипендії на підготовку до Ігор 2018 року у корейському Пхьончхані у розмірі 15 тис. дол. щомісяця. Тож ми й надалі шукатимемо різні форми підтримки як атлетів, так і федерацій», - наголосив головний олімпієць країни.

Під час засідання члени Комісії висловили свої думки та пропозиції щодо пріоритетності олімпійських видів спорту, які за показаними результатами і набраними очками мають увійти до першочергового фінансування, а спортсмени елітної групи - отримувати максимальне сприяння у підготовці (медичне та наукове забезпечення, інвентар, тренувальні збори, стипендії тощо).

Медіа