Під головуванням Сергія Бубки відбувся Всеукраїнський семінар-нарада НОК
15 Грудня 2016 Поділитися

Протягом двох днів в українській столиці під головуванням президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та за участю керівників усіх регіональних осередків НОК тривала робота щорічного Всеукраїнського семінару-наради.

Серед учасників засідання – перший заступник Міністра молоді та спорту, віце-президент НОК Ігор Гоцул, член Виконкому НОК Володимир Платонов, член Виконкому НОК, президент Олімпійської Академії України (ОАУ) Марія Булатова, виконавчий директор НОК Наталія Коваленко, голова комісії НОК по зв’язках з осередками Володимир Ковальов, виконавчий директор ОАУ Валентина Єрмолова.

В рамках семінару-наради детально обговорювали розвиток олімпійського руху в Україні, проблеми та шляхи їх вирішення, взаємодію НОК України з регіональними відділеннями у поточному році, плани та перспективи роботи на наступний рік.

Учасники форуму розглянули питання взаємодії відділень НОК з органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в умовах децентралізації, стан та перспективи розвитку олімпійського спорту на сучасному етапі, роботу Олімпійської Академії України з популяризації олімпійського руху та взаємодію обласних відділень Академії з обласними відділеннями НОК України, системний менеджмент в організації роботи відділень.

З практичною інформацією за різними напрямками діяльності виступили керівники структурних підрозділів Виконавчої дирекції НОК, які проінформували про підсумки роботи з приведення у відповідність до чинного законодавства статутних документів та про вимоги законодавства щодо діяльності неприбуткових організацій, про стан роботи регіональних відділень і реалізації проведення спортивно-масових заходів НОК України та відділень, про маркетингову діяльність НОК України, про засоби і методи інформаційної роботи в діяльності НОК України та відділень.

Представники олімпійських осередків прозвітували про свою діяльність у 2016 році, поділилися ідеями та пропозиціями щодо покращення ефективності роботи у 2017 році.

Відзначимо, що Всеукраїнський семінар-нарада є традиційним щорічним заходом НОК України, який проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних олімпійських програм.

Медіа