В Києві проведені Всеукраїнські ігри єдиноборств
15 Грудня 2016 Поділитися
В Києві проведені  Всеукраїнські ігри єдиноборств

Палац спорту в Києві приймав наймасштабніший спортивний захід року – Ukrainian Combat Games 2016. Традиційно, вже в четвертий раз, Всеукраїнські ігри єдиноборств зібрали кращих бійців з неолімпійських бойових мистецтв. Загалом на татамі, килим, ринг і дохьо виходили представники 14 видів спорту, в 11 з яких були проведені протистояння на визначення сильнішого.

У церемонії відкриття взяли участь президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, міністр молоді та спорту Ігор Жданов,  президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, перший заступник Голови Комітету з питань молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Микола Величкович. 

Сергій Бубка відзначив важливість того, що головний спортивний палац країни приймає такий чудовий захід і для всіх бажаючих вхід вільний. «Дійсно, це видовищне свято та спортивне шоу за участю найкращих бійців з 14 видів спорту.  Проведення таких змагань та такий вдалий формат  – чудова ідея і гарна популяризація різних видів єдиноборств. Впевнений, що всі хто зібрався сьогодні, отримають яскраві враження та незабутні емоції від високої майстерності найкращих спортсменів, серед яких і майбутні учасники Всесвітніх Ігор 2017 року у Вроцлаві (Польща). Вірю, що завдяки проведенню подібних спортивних свят  любителів спорту і прихильників здорового способу життя в нашій країні ставатиме все більше, а сутички відбуватимуться виключно на спортивних аренах за правилами чесної гри» , - наголосив президент НОК.

Сергій Бубка подякував Спортивному комітету України і його президенту Іллі Шевляку за чудову ініціативу та яскравий спортивний проект і побажав нових успіхів.

Медіа