В Одесі відкрито офіс обласного відділення НОК
16 Грудня 2016 Поділитися
В Одесі відкрито офіс обласного відділення НОК

Сьогодні за участю президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, Одеського міського голови Геннадія Труханова та голови Одеського осередку НОК, Олімпійського чемпіона Миколи Мільчева відбулося урочисте відкриття офісу Одеського обласного відділення НОК.

«Новосілля нашого Одеського осередку – це не лише свято для спортивного активу Одещини, а й чудовий подарунок для всієї Олімпійської родини України. Для Національного олімпійського комітету ефективна діяльність регіональних відділень є пріоритетним та стратегічним питанням. Саме тому ми приділяємо багато уваги підтримці наших відділень, інфраструктурі, кадрам, розвитку олімпійського руху на містах», - наголосив під час заходу Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни подякував Геннадію Труханову за вагому підтримку одеських спортсменів та фінансову допомогу для відкриття оновленого офісу.

Він висловив слова вдячності за продуктивну роботу Миколі Мільчеву – Олімпійському чемпіону та рекордсмену по стендовій стрільбі, який успішно поєднує свою спортивну кар'єру з ефективною діяльністю тренера та спортивного менеджера.

Як і годиться, на новосілля одеські колеги отримали подарунок від Національного олімпійського комітету – Сергій Бубка передав для роботи нового офісу сучасні меблі та комп'ютерну техніку. 

Після перерізання червоної стрічки гості мали можливість оглянути приміщення зсередини, після чого Сергій Бубка, Геннадій Труханов та Микола Мільчев підписали тристоронній меморандум «Про співробітництво в сфері розвитку олімпійського руху на території міста Одеси та Одеської області».
 

Медіа