Президент НОК відвідав спортивні об’єкти Одещини
19 Грудня 2016 Поділитися
Президент НОК відвідав спортивні об’єкти Одещини

Під час робочої поїздки на Одещину президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка у супроводі голови Одеського обласного осередку НОК Миколи Мільчева відвідав спортивні споруди регіону.

Зокрема, головний олімпієць країни оглянув спортивний комплекс «Академія спорту» та спортивний клуб з таїландського спорту «Чемпіон» міста Одеси.
 

Сергій Бубка завітав також до Чорноморська, де тепло поспілкувався, пограв у теніс та вручив пам’ятні подарунки  юним вихованцям «Elite Tennis Club», відвідав легкоатлетичний стадіон «Шкільний».

Очільник НОК завітав на тренування до спортивного клубу з карате «Катана», де зустрівся з юними спортсменами з нового олімпійського виду спорту та поспілкувався з призеркою чемпіонату світу з карате Анітою Серьогіною та її тренером Олександром Тонкошкуром.

В рамках візиту президент НОК відвідав кінноспортивний та базу підготовки національної збірної по стендовій стрільбі.

 «Приємно, що на Одещині є такі спортивні споруди. Питання спортивної інфраструктури є пріоритетним як для розвитку спорту вищих досягнень, так і масового спорту.  Вкрай важливо, щоб спортивні об’єкти були доступні як для національних збірних, так і широких верств населення. Це дозволить нам виховувати нових чемпіонів і здорову націю», - наголосив Сергій Бубка.
 

Медіа