Сінгапур-2010 отримав спортивну програму і кваліфікаційну систему
11 Грудня 2008 Поділитися
Сінгапур-2010 отримав спортивну програму і кваліфікаційну систему

Виконком Міжнародного Олімпійського Комітету на своєму засіданні заслухав інформацію щодо підготовки до І Юнацьких Олімпійських ігор, що пройдуть у 2010 році в Сінгапурі, а також затвердив програму спортивних змагань та кваліфікаційну систему відбору з кожного виду спорту. Як зазначив голова Координаційної комісії МОК з підготовки до Ігор, президент НОК України Сергій Бубка підготовчий процес триває планомірно і відповідає затвердженому графіку.


У Сінгапурі у 26 видах спорту та 201 виді програми змагатимуться 3 594 атлети. Кількість видів спорту буде ідентичною до програми літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні. Кожний вид програми має свої вікові обмеження – 15-16 років (27 видів програми), 16-17 років (111 видів програми), та 17-18 років (63 види програми).
Участь представників усіх 205 національних олімпійських комітетів є одним із найголовніших завдань. Водночас, кожен НОК може бути представлений не більше ніж 70 атлетами з індивідуальних видів спорту.
Окрім спортивних змагань Юнацькі Олімпійські ігри передбачають розширену культурну та освітню програми, які мають за мету у цікавій формі розповісти учасникам про олімпійські цінності, важливість активного відпочинку та здорового способу життя, донести необхідність боротьби з допінгом та вагому роль послів спорту, яку мають відігравати юні атлети у своєму середовищі.
Наразі така програма вже розроблена у співпраці Міжнародного Олімпійського Комітету та Сінгапурського Організаційного комітету. Її реалізація розпочнеться на початку наступного року.


НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа