Представники України включені до Комісій Міжнародного Олімпійського Комітету
25 Квітня 2017 Поділитися
Представники України включені до Комісій Міжнародного Олімпійського Комітету

Щороку президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах переглядає склад комісій МОК задля подальшого поліпшення ефективності їх роботи.

Згідно з офіційними листами головного олімпійця світу відповідні призначення як свідчення високої довіри та ролі України в світовому олімпізмі до дорадчих органів найголовнішої олімпійської інституції отримав ряд представників Національного олімпійського комітету.

Президента НОК України, члена Виконкому МОК, Олімпійського чемпіона Сергія Бубку повторно призначено головою Антуражної комісії Міжнародного Олімпійського Комітету, яка опікується питаннями, що стосуються взаємовідносин атлетів з їх антуражем - оточенням спортсмена, що має вплив на атлета та його підготовку. Також Сергій Бубка продовжить працювати в Координаційній комісії МОК з підготовки та проведення ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2020 року в Лозанні.

Член МОК та віце-президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов й президент Олімпійської академії України, член Виконкому НОК, професор Марія Булатова знову отримали призначення до складу Комісії МОК «Культура та олімпійська спадщина», що підтверджує активну діяльність України в напрямку олімпійської освіти та є черговим визнанням міжнародними експертами Олімпійської академії України як однієї з найкращих у світі.

Вперше до Комісії МОК з олімпійської освіти увійшла Молодий посол II зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Ліллехаммері, фіналістка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Віра Передерій, яка, зокрема, стала ініціатором проекту #OlympicLab, що реалізується Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету та дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, розкрити секрети активного і здорового способу життя й отримати унікальний шанс поринути у культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.

Олімпійська родина щиро вітає своїх представників з таким високим визнанням та виявленою довірою з боку Міжнародного Олімпійського Комітету та бажає плідної роботи заради популяризації олімпійських ідей та цінностей!

Медіа