Відбулося засідання журі телеконкурсу «Світ спорту»
11 Травня 2017 Поділитися
Відбулося засідання журі телеконкурсу «Світ спорту»

Сьогодні в Олімпійському домі відбулося засідання журі ХІІІ Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту», який проводиться Національним олімпійським комітетом України за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його голови Миколи Кравченка.

«Приємно, що продовжується традиція проведення цього конкурсу, історія якого починається у 2003 році. З кожним роком конкурс набирає популярності, розширюється географія, у нього свої особливості, свої традиції», - наголосив під час засідання журі Сергій Бубка.

За словами президента Національного олімпійського комітету, проведення конкурсу «Світ спорту» - черговий крок у реалізації інформаційної політики НОК. Головний олімпієць країни відзначив, що

вже сімнадцятий рік поспіль ми проводимо Всеукраїнський конкурс спортивних журналістів «Україна олімпійська», одинадцятий рік триває Всеукраїнський конкурс спортивної фотографії.

Сергій Бубка наголосив, що саме інформаційна підтримка, висвітлення олімпійських змагань і спортивних заходів, присутність на телеекранах спортивних новин мають велике значення у вирішенні однієї з наших з вами першочергове завдання - популяризації здорового способу життя та виховання здорової молоді.

Відзначимо, в цьому році в конкурсі взяло участь 114 робіт від 63 учасників з усіх 25 регіонів України, що практично в два рази більше, ніж в минулому році.

Роботи розглядаються в наступних номінаціях:

- за краще розкриття ідей олімпізму;

- за краще розкриття теми «Особистість у спорті»;

- за краще розкриття проблем у сфері фізичної культури і спорту;

- за краще висвітлення спортивного життя регіону;

- за творчий пошук.

Журі також визначає кращу авторську, режисерську та операторську роботи.

Фінал конкурсу та оголошення переможців заплановане на 25 травня в Ірпені в приміщенні Університету державної фіскальної служби в присутності студентів вузу і всіх номінантів.

Останнє в медіа