Українці тріумфують на етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное в Португалії
22 Травня 2017 Поділитися
Українці тріумфують на етапі Кубка світу з веслування  на байдарках і каное в Португалії

Цими вихідними в португальському Монтемор-у-Велью відбувся перший етап світового Кубка з веслування на байдарках і каное.

Українська збірна, яка вперше стартувала під керівництвом дворазового Олімпійського чемпіона Юрія Чебана, продемонструвала блискучий результат, здобувши 11-ть нагород, 5 з яких – найвищого ґатунку.

Одразу 3 золоті медалі на рахунку байдарочника Олега Кухарика, який переміг в одиночці на дистанції 500 метрів, в четвірці, також на «п'ятисотці», разом з Кирилом Черноморовим, Даніїлом Кузьміним та Ігорем Труновим, та в байдарці-двійці з Віталієм Цурканом.

Перемогу святкувала й наша чоловіча двійка у складі Ігор Трунов-Іван Семикін.

Наші бронзові призери Ріо-2016 каноїсти Дмитро Янчук-Тарас Міщук в Португалії здобули дві медалі. Хлопці фінішували першими на дистанції 500 метрів і посіли друге місце на дистанції 1000 метрів.

«Срібло» також в активі Ігоря Трунова (в спринті) та у жіночої байдарки-четвірки у складі Марії Кічасової, Анастасії Горлової, Анастасії Тодорової та Інни Грищун.

Дві бронзові нагороди Україні принесла Людмила Лузан (200 метрів, 500 метрів) та дівчата Анастасія Тодорова-Анастасія Горлова, які посіли 3 місце у каное-двійці.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав наших спортсменів, головного тренера збірної України Юрія Чебана та керівництво Федерації каное України з чудовим виступом, побажавши українцям подальших успіхів та результативних виступів на міжнародній арені.

Медіа