Валерій Борзов нагородив переможців турніру UNICEF Football Cup
22 Травня 2017 Поділитися
Валерій Борзов нагородив переможців турніру  UNICEF Football Cup

Вчора, 21 травня, на столичному стадіоні ім. Баннікова відбулися фінали футбольного турніру UNICEF Football Cup.

В рамках співпраці між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Національним олімпійським комітетом України у відкритті змагань брав участь віце-президент НОК, член Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов.

Уславлений легкоатлет привітав юних футболістів і побажав їм успіхів та перемог, а також дав настанови щодо олімпійських цінностей та як підкорити вершини спортивного Олімпу.

У турніру брали участь 5500 школярів із 302 шкіл з 5 областей України: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька та Луганська, де навчаються діти із сімей-переселенців.

За підсумками усіх зіграних матчів перемогу здобула команда Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (Запорізька область), яка у фіналі перемогла Пісочинський колегіум Харківської районної ради з рахунком 3:0.

У нагородженні переможців та призерів брали участь віце-президент НОК України Валерій Борзов, президент Федерації футболу України, член виконкому НОК Андрій Павелко та голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

Медіа