Відбулося засідання Комісії по роботі зі спортивними федераціями
23 Травня 2017 Поділитися
Відбулося засідання Комісії по роботі зі спортивними федераціями

В Олімпійському домі під головуванням віце-президента Національного олімпійського комітету України, першого заступника Міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула й за участю президента НОК України Сергія Бубки Комісія по роботі зі спортивними федераціями обговорила нагальні питання своєї діяльності.

Члени Комісії розглянули можливі зміни до положення рейтингової системи залікових очок та розподілу фінансової допомоги федераціям з олімпійських видів спорту, а також приділили увагу обговоренню ротації стипендіатів НОК за програмою Олімпійської Солідарності для спортсменів-кандидатів на участь в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані-2018.

«Приємно, що після започаткування в 2007 році прозорої та чіткої системи рейтингу згідно із набраними очками за підсумками виступів спортсменів на провідних міжнародних змаганнях не виникає ніяких питань щодо розподілу фінансової допомоги від Національного олімпійського комітету для федерацій. Важливо також, що ця система гнучка і постійно удосконалюється, адже постійно змінюється як олімпійська програма, так і календар відповідних міжнародних федерацій. Такою ж гнучкою і ефективною є система олімпійських стипендій. Національний олімпійський комітет з листопада 2016 року до лютого 2018 року виплачує 26 стипендій провідним спортсменам з зимових видів для підготовки до Ігор. Загальний обсяг стипендій складає 6 мільйонів гривень», - відзначив на початку засідання Сергій Бубка, побажавши Комісії плідної роботи та конструктивних рішень.

Усі напрацьовані пропозиції дорадчого органу будуть передані для подальшого розгляду на засіданні Виконкому НОК.

Медіа