Найсильніші стрибуни у воду з Європи зберуться в Києві
23 Травня 2017 Поділитися
Найсильніші стрибуни у воду з Європи зберуться в Києві

З 12 по 18 червня Київ вперше у своїй історії прийматиме чемпіонат Європи зі стрибків у воду. На престижний форум завітають біля 140 спортсменів з 23 країн континенту.

Про важливість проведення такої вагомої спортивної країни в Україні та деталі європейської першості було оголошено сьогодні під час прес-конференції за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, президента Федерації України зі стрибків у воду Ігоря Лисова та головного тренера національної збірної Тамари Токмачової.

«Цей рік дає старт новому олімпійському циклу до Ігор в Токіо-2020. Приємно, що Україні довірена честь і відповідальність приймати змагання найвищого рангу. Проведення в нашій країні подібних престижних міжнародних стартів відіграє величезну роль в популяризації вітчизняного спорту та стрибків у воду зокрема, примноженні славних спортивних традицій України», - наголосив Сергій Бубка.

Головною спортивною ареною змагань стане палац водних видів спорту «Ліко», який за підсумками інспекції Європейської ліги плавання (LEN) визнаний таким, що відповідає всім міжнародним вимогам і є однією з найкращих спортивних споруд Європи.

За словами Ігоря Лисова, вхід на змагання буде безкоштовним на всі попередні змагання, які починатимуться щодня о 10:00, а на фінали, які стартуватимуть з 18:00, потрібно буде заздалегідь отримати запрошення в Акредитаційному центрі.

Міністр молоді та спорту поділився фінансовими витратами на даний чемпіонат. «Держава виділила кошти у розмірі 9,8 млн. грн. Допомагає й місто. КМДА надала 900 тис. Переконаний, континентальна першість пройде на найвищому рівні. Тепер слово за нашими спортсменами».

У свою чергу, Тамара Токмачова поінформувала присутніх про те, що наша команда складатиметься з 12 спортсменів, які вже вибороли це право за підсумками виступів на чемпіонаті України.

«Склад нашої команди оновлений. Вперше до збірної увійшли зовсім юні стрибуни, для яких ці старти стануть першими офіційними змаганнями такого рівня у складі дорослої збірної. Для них – це перша сходинка у підготовці до Олімпійських ігор в Токіо-2020», - зазначила головний тренер збірної

Всі учасники запросили киян і гостей міста 12 червня о 16:00 на урочисту церемонію відкриття насолодитись справжнім шоу у виконанні найкращих стрибунів Європи. 

Медіа