Сергій Бубка зустрівся з головою Луганської обласної державної адміністрації
24 Травня 2017 Поділитися
Сергій Бубка зустрівся з головою Луганської обласної державної адміністрації

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка зустрівся з головою Луганської обласної державної адміністрації - керівником військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом.

В Олімпійському домі учасники зустрічі обговорили розвиток спорту і олімпійського руху.

Юрій Гарбуз наголосив, що попри усі труднощі на Луганщині приділяють увагу розвитку спорту. «Ми хочемо продемонструвати, що боротися краще на спортивних майданчиках», - підкреслив голова облдержадміністрації. Він також відзначив особливу роль спорту як дієвого механізму у досягненні миру на Сході країни, адже сама філософія олімпійського руху – це філософія миру.

«Національний олімпійський комітет України багато робить для підтримки наших спортсменів-олімпійців і розвитку спорту на Луганщині, а приклад Сергія Бубки надихає майбутніх чемпіонів на нові спортивні досягнення», – зауважив Юрій Гарбуз.

Головний олімпієць країни проінформував очільника Луганщини про планомірну програму НОК щодо підтримки провідних спортсменів і тренерів зі Сходу країни, яку Олімпійський комітет здійснює протягом останніх років, виділяючи кошти на допомогу для вирішення їх соціально-побутових проблем.

«Луганщина – мій рідний край. Луганська і Донецька області – історично завжди відігравали вагому роль у розвитку спорту, маючи славні олімпійські традиції. Необхідно спільно зробити все задля їх підтримки», - наголосив Сергій Бубка.

Співрозмовники обговорили питання збереження і розвитку спортивної інфраструктури на Луганщині, забезпечення необхідним обладнанням та інвентарем спортивних об'єктів регіону.

Медіа