Нагороджено переможців конкурсу «Світ спорту»
25 Травня 2017 Поділитися

Сьогодні на базі Університету державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині, відбувся фінал ХІІІ Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту», який з 2003 року проводить Національний олімпійський комітет України за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його голови Миколи Кравченка.

У заході взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, Ірпінський міський голова Володимир Карплюк, ректор Університету державної фіскальної служби України Павло Пашко, голова Київського обласного відділення НОК Іван Куроченко, голови Комісій НОК: Олег Волков (Комісія «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху»), Володимир Ковальов (Комісія по зв'язках з осередками НОК).

Серед членів журі та поважних гостей були присутні відомі телевізійні журналісти, діячі культури та мистецтв, а також наші уславлені олімпійці: Олена Говорова, Олена Петрова, Валерій Андрійцев, Олена Пахольчик, Олена Яценко.

Цього року на розгляд журі конкурсу було подано 114 робіт від 63 учасників з усіх 25 регіонів України, що практично в два рази більше, ніж в минулому році. Нагадаємо, в 2016-му було прийнято 57 робіт від 35 учасників з 21 регіону України.

«З кожним роком конкурс набирає популярності, у нього своя історія, свої особливості, свої традиції. Це чудовий показник! Вірю, що і в подальшому ми будемо спостерігати прогрес у розвитку і реалізації даного проекту!», - сказав Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни наголосив, що популяризація олімпійських цінностей і інформаційне забезпечення є одним із стратегічних напрямків в діяльності НОК: «Інформаційна підтримка, висвітлення олімпійських змагань і спортивних заходів, присутність на телеекранах спортивних новин та Олімпійських ігор мають велике значення у вирішенні однієї з першочергових задач - популяризації здорового способу життя та виховання здорової молоді».

Традиційно усі переможці конкурсу «Світ спорту» отримали спеціально виготовлені оригінальні статуетки, почесні дипломи та пам'ятні подарунки від Олімпійського комітету.

Лауреати ХІІІ Всеукраїнського конкурсу

телевізійних програм

«Світ спорту»:

Кращий фільм – переможець (Гран-прі)

Громадська організація «Український кіноінститут» місто Ірпінь.«Валерій Андрійцев. Лист чемпіона». Едуард Євтушенко

«За краще розкриття теми «Особистість у спорті»

Волинська РТ НСТУ місто Луцьк «Світова Арена Ірини Климець». Юрій Яцюк

«За краще розкриття ідей олімпізму»

ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК» Полтавська область, місто Горішні Плавні. «Олімпійське лелеченя». Дмитро Булига

«За краще розкриття проблем у сфері фізичної культури і спорту»

ТК «Лтава» місто Полтава. «Полтавщина спортивна» , «Зимові види». Анатолій Мішин

«За краще висвітлення спортивного життя регіону»

Спортивний сайт Рівненщини "Все про спорт".

 «Фінал чемпіонату України з шахів», «30 турнір з боксу у Вараші». Віктор Cамчук

«За творчий пошук»

Луганське ОВ НОК України , Рубіжанський хіміко – технологічний ліцей «О спорт –ти мир!». Організатор Обласного конкурсу В. Острецов.

«Спорт для всіх»

«СК-1» , місто Житомир

Триптих «Жити – значить боротися». Віктор Журавський

Краща авторська робота

ТV-5, місто Запоріжжя, «Історія Легенди. Яків Пункін – перший золотий». Олена Назаренко.

Краща режисерська робота

ТРК «Алекс», місто Запоріжжя, «Особова справа Інна Черняк», А. Півненко, О. Бережний О, З. Карпова.

Краща операторська робота

Волинська РТ НСТУ місто Луцьк «Світова Арена Ірини Климець». Юрій Яцюк

Спеціальний приз

Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №7 «Червона шапочка». «Фізкультура і спорт», «Цікавість, захоплення, користь». Організатор Обласного конкурсу В. Острецов.

Телерадіокомпанія «Алекс», місто Запоріжжя, «Матч протягом всього життя»

Медіа