Сергій Бубка обговорив з обласною та міською владою розвиток спорту на Київщині
25 Травня 2017 Поділитися
Сергій Бубка обговорив з обласною та міською владою розвиток спорту на Київщині

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка відвідав Ірпінь, що на Київщині, де зустрівся з головою обласної державної адміністрації Олександром Горганом та Ірпінським міським головою Володимиром Карплюком.

Під час зустрічі її учасники обговорили розвиток спорту та олімпійського руху на Київщині й проблемні питання, які потребують вирішення.

Президент НОК та очільники місцевої влади відвідали Університет державної фіскальної служби України й у супроводі ректора Павла Пашка ознайомились з його роботою, оглянувши спортивну базу навчального закладу.

Сергій Бубка наголосив на важливості збереження, відновлення та розбудови спортивних об'єктів, звернувши особливу увагу на їх доступність як для спортсменів найвищого рівня, так і для занять фізичною культурою й масового спорту.

Головний олімпієць країни та керівники місцевої влади висловили єдину позицію щодо вагомої ролі висвітлення спортивних подій та перемог у засобах масової інформації. «Країна повинна знати своїх героїв і на їх яскравих прикладах повинна зростати сильна і здорова нація», - підкреслив Сергій Бубка. В свою чергу, голова облдержадміністрації відзначив, що планує підготовку розпорядження щодо того, щоб в обласному бюджеті, передбаченого на проведення спортивних заходів, в обов'язкому порядку окремим рядком виділяти кошти для висвітлення події у мас-медіа.

Медіа