7 нагород в активі українців на другому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное
29 Травня 2017 Поділитися
7 нагород в активі українців на другому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное

Цими вихідними в угорському місті Сегед відбувся другий етап світового Кубка з веслування на байдарках і каное, на якому українські спортсмени 7 разів підіймалися на п’єдестал пошани.

Найсильнішими в перегонах байдарок-двійок на дистанції 200 метрів стали наші дівчата Марія Кічасова та Анастасія Горлова.

«Срібло» на рахунку чоловічої байдарки-двійки на дистанції 1000 метрів у складі Віталія Цуркана та Олега Кухарика. Останній здобув ще й «бронзу» на дистанції 500 метрів.

Другими у каное-двійці на дистанції 500 метрів стали українські медалісти Ріо-2016 Дмитро Янчук та Тарас Міщук. У змішаній естафеті каное-одиночок Дмитро разом з Людмилою Лузан принесли Україні й «бронзу».

Ще двічі українці підіймалися на треті місця п'єдесталу пошани за підсумками змагань каноїсток (500 метрів) – Людмила Лузан та байдарок-двійок – наші Ігор Трунов та Іван Семикін.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменів, тренерський склад збірної на чолі з дворазовим Олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном, Федерацію каное України з чудовими здобутками, побажавши не зупинятися на досягнутому й нових звершень на наступному етапі Кубка світу.

Медіа