Українські синхроністки везуть 5 нагород з етапу Світової серії
29 Травня 2017 Поділитися
Українські синхроністки везуть 5 нагород з етапу Світової серії

В іспанському Лас-Пальмосі завершилися змагання чергового етапу Світової серії з синхронного плавання.

Українська збірна не покинула лідерських позицій й на престижному старті здобула 5 медалей.

Першу нагороду нашій команді принесла Анна Волошина. Харків'янка взяла «срібло» у виступах солісток, ставши другою у технічній і довільній програмі. Українка програла лише славетній дворазовій Олімпійській медалістці Оне Карбонелл з Іспанії.

Ще одне «срібло» Волошина здобула з колегою по команді Єлизаветою Яхно у змаганнях дуетів, пропустивши вперед лише іспанок.

Однак в командних виступах українки не залишили іспанкам шансів. У всіх трьох видах програми, в яких розігрувалися нагороди, наші синхроністки зайняли перші місця.

У групі українки Марина та Владислава Алексєєва, Олександра Кашуба, Яна Нарежна, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Анна Волошина та Єлизавета Яхно випередили іспанок з переконливим відривом – 5 балів за сумою технічної і довільної програм (183.8718 проти 178.8717).

Кращими виявилися українки і у виступі комбінованих груп. У цьому виді програми за команду виступали Марина та Владислава Алексєєва, Олександра Кашуба, Яна Нарежна, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Анна Волошина, Єлизавета Яхно, Валерія Апрельева. І знову наші синхроністки обігнали іспанок. Цього разу перевага склала трохи більше одного бала (90.6001 проти 89.4668)

Третє «золото» збірна України здобула в хайлайті. У порівнянні зі складом на комбінацію тут відбулася одна заміна – замість Олександри Кашуби виступила Аліна Шинкаренко.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських дівчат та тренерський склад збірної з чудовими виступами, побажавши завжди вірити в свої сили й впевнено крокувати до нових звершень.

Медіа