Олімпійський день крокує містом Горішні Плавні
30 Травня 2017 Поділитися
Олімпійський день крокує містом Горішні Плавні

Майже 500 учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи №5 ім. Л.І. Бугаєвської долучились до проведення спортивно-масового заходу «Олімпійський день», який було об’єднано з Днем здоров’я.

На свято спорту було запрошено директора Благодійного фонду ПрАТ «Полтавського ГЗК», члена Виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в м.Горішні Плавні В’ячеслава Мінязева, секретаря міського відділення НОК Світлану Стокоз.

Під час урочистого відкриття змагань команді переможців міського етапу, бронзовим призерам обласного етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» від благодійного фонду ПрАТ «Полтавський ГЗК» В’ячеславом Мінязевим були вручені спортивні костюми. Грамотами та сувенірами від Національного олімпійського комітету та від відділення НОК України в м.Горішні Плавні були нагороджені переможці та призери міських й обласних змагань.

На завершення урочистої церемонії всі учні долучились до руханки під керівництвом вчителя фізичної культури Альберта Шахмана.

«Олімпійський день» цього року відзначали не тільки бігом. Учні грали у футбол та баскетбол. Серед молодших школярів були проведені веселі естафети. Всі учасники заходу отримали сертифікати та значки про участь у заході, а переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і подарунками від Національного олімпійського комітету та від міського відділення НОК України.  

Медіа