Сергій Бубка взяв участь у відкритті чемпіонату Європи зі стрибків у воду в Києві
13 Червня 2017 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у відкритті  чемпіонату Європи  зі стрибків у воду в Києві

В Києві у спортивному комплексі «ЛІКО» урочисто відкрито чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Яскрава церемонія відкриття нікого не залишила байдужим.

До учасників та гостей престижного спортивного форуму звернулись Віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко, віце-президент Європейської Ліги плавання (LEN) Андрій Власков, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та президент Федерації зі стрибків у воду Ігор Лисов.

«Проведення чемпіонату Європи зі стрибків у воду  в українській столиці – це дійсно велика подія як для нашої спільноти стрибунів у воду, так і для всієї Олімпійської родини України! Україна – велика спортивна держава, яка морже пишатися понад 600 олімпійськими медалями, здобутими за 65-річну участь спортсменів країни на Олімпійських іграх», - наголосив у своєму виступі Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни відзначив, що українська школа стрибків у воду має славні традиції, талановитих, успішних спортсменів: «Ми пам’ятаємо яскраві здобутки на Олімпійських іграх таких уславлених спортсменів як Анна Сорокіна, Олена Жупіна, Ілля Кваша, Олексій Пригоров. На рахунку українців 8 нагород чемпіонатів світу, понад 100 медалей чемпіонатів Європи», - підкреслив він.  

Сергій Бубка висловив вдячність Європейській лізі плавання (LEN) за довіру у проведенні престижного форуму Старого Світу, а також подякував керівництву держави, Уряду країни, Міністру молоді та спорту України Ігорю Жданову, голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку, президенту Федерації стрибків у воду України Ігорю Лисову та всім, хто доклав максимум зусиль, щоб Україна гостинно та на високому рівні приймала найкращих стрибунів у воду з Європи.

«Цей рік дав старт новому олімпійському циклу й вже не за горами на нас чекатимуть Ігри ХХХІІ Олімпіади, які відбудуться в Токіо-2020 і цей чемпіонат для усіх вас – перший іспит на шляху до Олімпійських ігор», - відзначив Сергій Бубка, побажавши усім учасникам чемпіонату яскравих виступів, а глядачам – незабутніх вражень від спортивного свята.

Нагадаємо, що до Києва на чемпіонат Європи з’їхалась рекордна кількість учасників за всю історію проведення континентальних першостей – 124 спортсмени з 23 країн Європи. Змагання триватимуть до 18 червня.

Вхід для всіх бажаючих – вільний. Виключення становлять фінали, які проходять о 16:30 та 18:00, саме на них потрібно отримати запрошення в акредитаційному центрі турніру.

P.S. Фото Іллі Хохлова

Медіа