Каратистка Катерина Крива - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками травня
13 Червня 2017 Поділитися
Каратистка Катерина Крива - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками травня

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками травня, майстра спорту України, одну з найкращих каратисток сучасності Катерину Криву.

Це почесне звання 25-річна львів’янка, вихованка тренера Ігоря Богдана отримала завдяки блискучому виступу на травневому чемпіонаті Європи в турецькому місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився у статусі олімпійського.

В Туреччині Катерина двічі підіймалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого здобула медаль найвищого ґатунку у командній першості!

Варто зауважити, що «найкращою» Катерина Крива стала і на загальнодержавному рівні згідно визнання Національного олімпійського комітету України, що було оприлюднено тижнем раніше!

При цьому потрібно наголосити, що обрання за кращого спортсмена Львівщини за підсумками травня було непростим, оскільки пристойні спортивні результати міжнародного рівня продемонстрували також представник кульової стрільби Павло Коростильов – переможець Кубка світу (Мюнхен) та веслярка Анастасія Горлова – переможниця та призер етапів Кубка світу (Сегед, Монтемор-у-Велью).

Незабаром відбудеться урочисте вшанування Катерини Кривої та її тренера Ігоря Богдана.

Останнє в медіа