Всеукраїнський проект #Оlympic Lab завітав до міста Канів на Черкащині
22 Червня 2017 Поділитися
Всеукраїнський проект #Оlympic Lab  завітав до міста Канів на Черкащині

Відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області продовжує поширювати олімпійський рух Черкащиною. Цього разу за допомогою всеукраїнського проекту #Оlympiclab.

Днями для учнів Канівської спеціалізованої школи № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов провели проект #Оlympic Lab за модулем «Історія олімпійського руху». Ознайомлював учнів з історією Олімпійських ігор стипендіат відділення, майстер спорту України зі стрільби із лука Олександр Гнатенко. З великою зацікавленістю учні слухали розповідь, ставили запитання та долучалися до обговорення теми. Долучилися діти й до показового майстер-класу з олімпійського виду спорту – стрільби з лука, під час якого вони мали можливість ознайомитися зі спортивним обладнанням та аксесуарами.

«Дуже важливо, що Національний олімпійський комітет України впроваджує та підтримує реалізацію проектів, які спрямовані на залучення дітей, молоді до активної участі в олімпійському русі та спорті, а також налаштовує їх дотримуватися здорового способу життя», – зазначає Олександр Гнатенко.
Відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Іван Урста передав до шкільної бібліотеки олімпійську літературу, а пришкільному табору – комплект спортивних м’ячів.

По завершенню заходу учасників проекту відзначили подарунками відділення НОК України у Черкаській області.

Останнє в медіа