Фестиваль «Молодь – за Олімпійське майбутнє»
26 Червня 2017 Поділитися
Фестиваль «Молодь – за Олімпійське майбутнє»

До Міжнародного Олімпійського дня та Всеукраїнського дня молоді у дитячому оздоровчому центрі «Орлятко», що у селі Рибаківка Миколаївської області, відбувся фестиваль «Молодь – за Олімпійське майбутнє».

Багато спільних проектів запроваджено у життя завдяки тісній співпраці Управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації з  Благодійним фондом “Індиго” та “Спортивною федерацією Іфіт”, під патронатом Комісії «Жінки та спорт» Національного олімпійського Комітету України. Не став виключенням і цей захід.

Фестиваль розпочався вітальним словом організатора — голови правління Благодійного фонду “Індиго”, заступника голови комісії «Жінки та спорт» НОК України Ольги Криницької, яка вітала учасників та оголосила старт спортивного свята. Звучав гімн України, було винесено державний прапор – все, як на справжніх змаганнях.

Три команди змагалися у веселих естафетах, які проводив відомий миколаївський спортсмен Віталій Волков — майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед військовослужбовців, призер Кубку світу з боксу, президент ГО “Спортивна федерація Іфіт”, тренер МСДЮШОР з легкої атлетики. Суддею змагань був почесний член “Спортивної федерації Іфіт” Олександр Антонюк.

Вихованці оздоровчого центру «Орлятко» також взяли участь у конкурсі плакатного малюнку і спортивній вікторині, яку провів для дітей віце-президент “Спортивної федерація Іфіт” Максим Попенко.

Завдяки почесному члену ГО «Спортивна федерація Іфіт» Олександру Драгневу всі учасники змагань були нагороджені дипломами і медалями, а також отримали настільні ігри в подарунок.

Віталій Волков провів для молоді майстер-клас з боксу, після якого майже всі присутні виявили бажання записатися до школи боксу.

Закриття фестивалю проходило в теплій, дружній атмосфері: вихованці оздоровчого центру «Орлятко» виконали для шанованих гостей пісні та танцювальні номери.

Це вже четвертий фестиваль проведений в оздоровчому центрі «Орлятко». Метою таких заходів є залучення молоді до регулярних фізкультурно-оздоровчих занять завдяки популяризації досягнень видатних спортсменів-земляків. Дитячий оздоровчий центр «Орлятко» зараз нараховує понад 400 вихованців віком від 3 до 20 років. У ньому оздоровлюються діти з малозабезпечених та соціально незахищених родин Миколаївщини.

Останнє в медіа