На Кіровоградщині відкрито перший в області кабінет олімпійського та професійного спорту
27 Червня 2017 Поділитися
На Кіровоградщині відкрито перший в області  кабінет олімпійського та професійного спорту

23 червня з нагоди Міжнародного Олімпійського дня в на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка було урочисто відкрито перший в Кіровоградській області кабінет олімпійського та професійного спорту.

Проект реалізовано завдяки співпраці педагогічного університету, обласного відділення Олімпійської академії України та обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України.

Учасників урочистого заходу привітали: проректор з науково-педагогічної роботи ЦДПУ Євген Клоц, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області Олександр Кузьмін, начальник відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Сергій Колодяжний, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ульяна Соколенко, срібний призер Ігор ХХVІІ Олімпіади з велоспорту на треку Олександр Симоненко, завідувач кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Сергій Бондаренко.

Керівник обласного відділення Олімпійської академії України Сергій Воропай прочитав для присутніх на урочистостях цікаву лекцію з дослідження історії Олімпійського руху на Кіровоградщині.

На завершення декан факультету фізичного виховання ЦДПУ Анатолій Турчак подякував керівникам структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту міської ради й облдержадміністрації та активу обласного відділення НОК України за постійну підтримку факультету в проведенні спортивних заходів та сприяння в облаштуванні кабінету олімпійського та професійного спорту.

В свою чергу, Олександр Кузьмін передав для комплектування новоствореного кабінету та навчання студентів книги з історії Олімпійських ігор та Олімпійського спорту, часописи про кращих українських спортсменів і тренерів, іншу літературу на олімпійську тематику.

Медіа