За доброю традицією дзвінок на Олімпійський урок пролунав у Германівці
20 Жовтня 2017 Поділитися

За доброю традицією Олімпійський урок одинадцятий рік поспіль відбувся в гімназії села Германівка Обухівського району Київської області, що славиться давньою історією, яка налічує понад тисячу років.

До навчального закладу для зустрічі зі школярами та педагогічним колективом завітали бронзова призерка Олімпійських ігор з гандболу Олена Яценко та срібний призер Юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Богдан Ядов. 

Відомі спортсмени поділились з юним поколінням секретами своїх перемог, рецептами успіху та досвідом подолання труднощів, відповівши на численні й різноманітні запитання учнів.

В свою чергу, школярі приготували для олімпійців імпровізований концерт, написавши навіть персональні вірші для почесних гостей. Разом  з творчими талантами учні також продемонстрували власні вміння у спортивних змаганнях та веселих стартах.   

Звичайно, на згадку про незабутню подію, теплу зустріч і спортивне свято діти, окрім яскравих емоцій і унікальних вражень, залишили собі спільні фотографії з олімпійцями, а також, безперечно, отрииали олімпійські сувеніри.

Віриться, що традиція проведення Олімпійських уроків в Германівці продовжиться, а з-поміж їх учасників зростатимуть нові чемпіоні і успішні громадяни України.  

Медіа