В Києві відбувся семінар з питань спортивного менеджменту, маркетингу, комерційних відносин спортивних федерацій
24 Жовтня 2017 Поділитися
В Києві відбувся семінар з питань спортивного менеджменту, маркетингу, комерційних відносин спортивних федерацій

Сьогодні в Холі чемпіонів НСК «Олімпійський» представники національних федерацій з олімпійських та неолімпійських видів спорту, працівники сфери стали учасниками семінару з питань спортивного менеджменту, маркетингу, комерційних відносин спортивних федерацій, організаторами якого виступили Національний олімпійський комітет України та Мінмолодьспорту.

Спікером семінару став досвідчений експерт з США Мартін Конвей.

На відкриття заходу завітали віце-президент Національного олімпійського комітету України, перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

Ігор Гоцул передав найкращі вітання учасникам семінару від імені президента НОК України Сергія Бубки.

«Підтримка національних федерацій залишається одним з пріоритетних напрямків в діяльності НОК, саме тому Олімпійський комітет підтримує суб'єкти олімпійського руху не лише морально, а й фінансово. В сучасному розвитку та менеджменті спорту інформація відіграє величезну роль, тому, переконаний, сьогоднішній захід дозволить кожному отримати чудовий досвід та нові знання», - відзначив Ігор Євгенович, висловивши також слова вдячності пану Мартіну.

Медіа