Сергій Бубка взяв участь в урочистому відкритті фехтувального турніру пам’яті Семена Колчинського
06 Листопада 2017 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь в урочистому відкритті фехтувального турніру пам’яті Семена Колчинського

Цими вихідними в українській столиці відбулися XVІІ Всеукраїнські змагання з фехтування на шпагах пам'яті заслуженого тренера СРСР та України Семена Колчинського та з нагоди 100-річчя з дня народження легендарного наставника.

В урочистому відкриті турніру взяли участь: президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому МОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, начальник управління молоді та спорту КМДА, президент Федерації фехтування України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту Роман Вірастюк, представники Національної федерації фехтування України, уславлені фехтувальники різних років.

«Фехтування в Україні має славні та гарні традиції. Представники цього виду спорту вже давно привчили нас до нагород, адже завжди активно беруть участь у розподілі медалей на престижних змаганнях різного рівня. Ми чудово пам'ятаємо неперевершені олімпійські здобутки наших легендарних фехтувальників: Григорія Крісса, Вадима Гутцайта, Віктора Путятіна, Сергія Голубицького, Ольги Харлан та багатьох інших», - сказав під час відкриття змагань Сергій Бубка, висловивши впевненість, що традиції фехтування в нашій країні будуть й надалі продовжені та примножені.

Відзначимо, що даний турнір є одним з найкращих змагань України у віковій категорії кадетів.

У різні роки турнір проводився із різних видів зброї. Останні 10 років відкритті Всеукраїнські змагання з фехтування пам'яті Колчинського проводяться серед шпажистів-кадетів та збирають понад 150 фехтувальників України, а також ближнього зарубіжжя й включений до переліку рейтингових змагань Федерації фехтування України для відбору у національну збірну команду України.

Медіа