Сергій Бубка обговорив з керівником Донеччини розвиток спорту і олімпійського руху
16 Листопада 2017 Поділитися
Сергій Бубка обговорив з керівником Донеччини розвиток спорту і олімпійського руху

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка провів зустріч з заступником голови Донецької обласної державної адміністрації, головою обласного відділення НОК в Донецькій області Віктором Ремським.

Співрозмовники обговорили розвиток спорту і олімпійського руху в регіоні, приділивши велику увагу питанням розбудови спортивної інфраструктури для масового спорту і спорту вищих досягнень.

Віктор Ремський наголосив, що спорт знаходиться серед пріоритетів в діяльності обласної влади. Зокрема, будуються сотні універсальних спортивних майданчиків, молодіжних центрів для залучення молоді до здорового і активного способу життя.

Сергій Бубка наголосив на важливості доступності спортивних об'єктів, що мають використовуватись як для занять фізичною культурою, так ы для спорту вищих досягнень, виховання здорової нації і нових чемпіонів.

У планах відділення НОК - широкомасштабна діяльність з проведенням численних соціальних і олімпійських проектів, для реалізації яких зараз залучаються додаткові кошти від спонсорів і партнерів. Серед першочергових кроків – створення Алей олімпійської слави.

Учасники зустрічі обговорили амбітні плани влади Донеччини щодо будівництва бази олімпійської підготовки в Святогірську, де є гарні умови для тренувань і відновлень.

Сергій Бубка і Віктор Ремській обмінялись думками щодо питання забезпечення спортивним обладнанням та інвентарем. Зокрема, президент НОК відзначив, що ним досягнуто домовленість з Міжнародною федерацією гімнастики щодо виділення комплекту сучасного гімнастичного обладнання, яке найближчим часом надійде до України і буде передано Національним олімпійським комітетом для розвитку гімнастики на Донеччині.

Під час зустрічі також був обговорений візит головного олімпійця на Донеччину, що запланований на середину грудня.

Останнє в медіа