Сергій Бубка привітав учасників семінар-наради ветеранів спорту та олімпійського руху
26 Грудня 2017 Поділитися
Сергій Бубка привітав учасників семінар-наради ветеранів спорту та олімпійського руху

Сьогодні за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки відбувся семінар-нарада ветеранів спорту та олімпійського руху, що проходить за підтримки НОК.

У заході також взяли участь Міністр молоді і спорту Ігор Жданов президент Асоціації ветеранів спорту Віктор Ткаченко, ветерани-олімпійці, фахівці галузі.

Керманич Олімпійського комітету відзначив, що Асоціація ветеранів спорту є активним суб'єктом олімпійського руху в Україні.

«Уважно слідкую і щиро радію успіхам ветеранів українського спорту. На ІХ Всесвітніх іграх ветеранів спорту в Новій Зеландії до скарбнички нашої країни було здобуто 24 нагороди. Ваша вагома роль відчувається не лише в тому, що ветерани продовжують здобувати високі нагороди на престижних міжнародних змаганнях категорії «мастерс», а й завдяки активній участі в спортивному житті, соціальних і освітніх олімпійських проектах», - сказав Сергій Бубка.

Головний олімпієць додав: «НОК високо цінує вас, ми завжди поруч, готові допомогти і підтримати. З задоволенням залучаємо вас до усіх наших проектів. Підтримуємо ваші ініціативи, щороку фінансуючи проведення семінарів-нарад з розвитку ветеранського руху і сьогоднішня зустріч – гарне продовження цієї доброї традиції».

Президент НОК привітав ветеранів з новорічними та різдвяними святами: «2018 рік – Олімпійський рік. Вже зовсім скоро на нас чекають XXIII зимові Олімпійські ігри, які прийматиме південнокорейське місто Пхьончхан. Також екзамен на міцність пройдуть й наші юні олімпійці, які восени випробовуватимуть свої сили на Юнацьких Олімпійських іграх в аргентинському Буенос-Айресі. Наступний рік - рік Жовтої Земляної Собаки. Астрологи характеризують її як мудру, справедливу, розважливу Господиню року. Вірю, що 2018-й подарує нам позитивні зміни, нові перспективи та високі досягнення українського спорту!», - сказав головний олімпієць країни.

Сергій Бубка вручив нагороди і пам'ятні сувеніри НОК ветеранам українського спорту.

У свою чергу, голова Асоціації ветеранів спорту України Віктор Ткаченко подякував Національному олімпійському комітету і його очільнику за системну, постійну різноманітну підтримку і допомогу.

Медіа