Юлія Левченко – юний лідер змін від України на Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі
26 Грудня 2017 Поділитися
Юлія Левченко – юний лідер змін від України на Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі

Міжнародний Олімпійський Комітет затвердив склад юних лідерів змін на ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри (ЮОІ), які з 6 по 18 жовтня 2018 року відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

За рекомендацією Національного олімпійського комітету України, підтриманої МОК, Україну на цьому престижному форумі представлятиме чемпіонка ІІ Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні-2014, срібна призерка чемпіонату світу-2017 зі стрибків у висоту Юлія Левченко.

Відзначимо, програма лідерів змін є новим етапом успішного розвитку проекту «Молоді посли», що вже вп'яте реалізується Міжнародним Олімпійським Комітетом в рамках культурно-освітньої програми Юнацьких Олімпійських ігор.

Головна місія відібраних 82-х юних лідерів змін в Буенос-Айресі – це підтримка молодих спортсменів на основі власного досвіду участі на ЮОІ.

Протягом Ігор лідери супроводжуватимуть свої команди, вболіватимуть та підтримуватимуть їх, разом з ними братимуть участь у культурно-освітніх програмах, зокрема, у заходах і семінарах на теми: кар'єри в спорті, профілактики травм, антидопінгу, спілкуванню з засобами масової інформації тощо.

Нагадаємо, участь у III літніх ЮОІ братимуть участь біля 4 тисяч спортсменів віком від 15 до 18 років з 206 країн світу.

Медіа