"Тато, мама, я, дзюдо - Моя Сім'я" на Київщині
28 Грудня 2017 Поділитися

23 грудня в м. Вишневе Київської області за підтримки обласного відділення НОК пройшли вже традиційні сімейні змагання "Тато, мама, я, дзюдо - Моя Сім'я", які організовують для своїх родин тренери з дзюдо міста - Мужчина Віктор, Гостар В’ячеслав, Іван Степанюк, Леся Савчук та Пилипенко Олександр.

Залучають сім'ї до фізичної активності та здорового способу життя та популяризують свій вид в місті. Учасники змагань – це родини, які мають відношення до цього чудового виду спорту, або зараз або колись займались дзюдо, хоча б один член сім'ї.

Ці змагання вже проводились в п'яте приурочені вони до Дня Святого Миколая. Вперше турнір було проведено в 2013 році і зібрав він тоді 19 родин в 3 вікових групах, а в цьому році досягли рекордної кількості учасників - 51 родина змагалась в 4 вікових групах.

Змагання проходили в вигляді веселих стартів, різноманітні веселі естафети. Учасники отримали масу задоволення та в подарунки від спонсорів під час нагородження. Всі отримали ексклюзивну медаль виготовлену спеціально для цих змагань. В кінці на учасників та вболівальників чекав солодкий стіл. Ще було розіграно безпрограшну  лотерею де головними призами були квитки в кіно та аквапарк та сертифікати на масаж для всієї родини.

Медіа