Виконком Тернопільського обласного відділення НОК України підвід підсумки року
28 Грудня 2017 Поділитися
Виконком Тернопільського обласного відділення НОК України підвід підсумки року

Зі звітом про діяльність Тернопільського обласного відділення НОК України у 2017 році виступив перший заступник голови відділення Віталій Ігнатенко.

Він проінформував членів виконкому та запрошених гостей про те,  що Тернопільським обласним відділенням НОК України у 2017 році проведена цілі низка заходів, основною метою яких є підтримка та популяризація олімпійського руху в регіоні. Реалізація цих заходів відбувається шляхом залучення дітей різних вікових груп, студентів, батьків, молоді. Важливим фактором з поширення олімпізму в регіоні є залучення відомих спортсменів, в тому числі учасників Олімпійських ігор, тренерів, волонтерів.

Залучення учасників заходів відбувалося також за допомогою активного поширення агітаційної інформації в соціальних мережах та соціальних обговореннях та традиційно за допомогою агітаційної роботи в пресі.  Відділення  активно співпрацює з федераціями видів спорту, студентами ТНПУ ім. Володимира Гнатюка та волонтерами різних громадських організацій. З метою популяризації Олімпійського руху в Тернопільській області проводяться семінари, години лекцій для студентів.

Покращення якості та наповненості змісту проведення заходів відбувається за рахунок залучення до них відомих спортсменів, в тому числі учасників Олімпійських ігор, тренерів, волонтерів, що  дає змогу підвищити зацікавленість та викликати інтерес до заходу.

Обласні фінали організованих Національним олімпійським комітетом України Всеукраїнських масових стартів школярів «Олімпійське лелеченя» надовго запам’ятається дітям. Адже завдяки обласному відділенню НОКу України змагання відбуваються в оздоровчому комплексі «Лісовий» Бучацького району Волонтер у зоні проведення АТО Михайло Могитич привіз  із передової синьо-жовтий стяг із побажаннями бійців Тернопільського батальйону «Збруч», які тримають оборону на донецькому напрямку в Широкиному, перед яким школярі виконували клятву, що всі звитяги будуть здобуті в чесній спортивній боротьбі, а в подальшому цей стяг став перехідним.

Приємним стало нагородження подяками НОК України представників обласного осередку за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху в Україні та преміювання обласним відділенням бронзового призера чемпіонату світу з греко-римської боротьби Андрія Антонюка та його тренера Віталія Ліщинського.

Медіа