В Олімпійському домі відбулася зустріч з Послом Кореї в Україні
04 Січня 2018 Поділитися
В Олімпійському домі відбулася зустріч з Послом Кореї в Україні

Сьогодні в Олімпійську домівку завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу, якого зустрів віце-президент Національного олімпійського комітету України, член Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов.

У зустрічі також взяли участь другий секретар Посольства пан Ан Сунг-Кук, референт пані Джо Хьон-Йонг, виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, начальник Управління олімпійського руху НОК України, шеф місії української збірної на XXIII зимових Олімпійських іграх в південнокорейському Пхьончхані Анна Сорокіна.

Під час зустрічі сторони обговорили організаційні питання щодо участі Олімпійської збірної України на Іграх-2018.

Пан Лі Янг-Гу подякував Олімпійському комітету на чолі з Сергієм Бубкою за плідну та насичену співпрацю в 2017 році, запевнивши й у подальшій повній підтримці українських олімпійців з боку Посольства.

Валерій Борзов поінформував корейську сторону про перебіг підготовки спортсменів до найголовнішого старту чотириріччя, подякувавши пану Послу за ефективну роботу й запросивши на урочисту церемонію проводів наших спортсменів, яка відбудеться 23 січня в Києві.

Останнє в медіа