Ольгу Харлан обрано до Комісії атлетів Європейських Олімпійських Комітетів
24 Січня 2018 Поділитися
Ольгу Харлан обрано до Комісії атлетів Європейських Олімпійських Комітетів

Олімпійська чемпіонка, триразова призерка Олімпійських ігор, п’ятиразова чемпіонка світу та семиразова чемпіонка Європи з фехтування на шаблях Ольга Харлан працюватиме в Комісії атлетів Європейських Олімпійських Комітетів під час чотириічного терміну з 2018 по 2021 рік.

Про це йдеться в офіційному листі, який надійшов на адресу Національного олімпійського комітету України за підписом президента ЄОК Янеза Косьянчича та генерального секретаря ЄОК Раффаеля Паньйоцці.

З престижним обранням Ольгу привітав президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету Сергій Бубка.

«Ольга – не тільки видатна українська спортсменка, а й соціально-активна особистість, яка переживає за розвиток спорту в Україні, за наших атлетів. Вона - дійсно яскравий приклад для наслідування й саме завдяки таким уславленим олімпійцям наша молодь приходить у спортивні секції, веде здоровий спосіб життя», - відзначив головний олімпієць України.

Він додав: «Це визнання – не тільки висока оцінка Ольги, як успішної спортсменки, а й чергове підтвердження вагомої ролі та високого місця спортивної України в міжнародному олімпійському русі».

Відзначимо, під час презентації програми Ольги Харлан, яка відбулася у жовтні минулого року в рамках 9-го Форуму і 5-ї Асамблеї атлетів Європи, її підтримували наші уславлені спортсмени: голова Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України, бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова, Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Наталія Добринська, призер чемпіонатів світу та Європи з плавання Андрій Говоров.

Нагадаємо, члени Комісії атлетів ЄОК обираються строком на чотири роки.

Медіа