Тхеквондисти Ірина Ромолданова та Олег Нам отримали високі нагороди НОК
26 Січня 2018 Поділитися

Сьогодні в Олімпійському домі вперше за багаторічну історію відзначення найкращих спортсмена та тренера місяця в Україні (з 2005 року) свої заслужені нагороди - дипломи, пам’ятну статуетку та грошові премії – з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки отримали представники тхеквондо.

У грудні лауреатами спортивного місяця стали срібна призерка І Юнацьких Олімпійських ігор в Сингапурі-2010, срібна призерка чемпіонату світу Ірина Ромолданова та її наставник, старший тренер жіночої збірної України з тхеквондо Олег Нам.

Високого визнання НОК талановита тхеквондистка удостоєна завдяки чудовому виступу на чемпіонаті Європи в болгарській Софії, де вона в олімпійській ваговій категорії до 49 кг здобула «бронзу».

Нагадаємо, Ірина наразі посідає 10-у сходинку світового рейтингу в цій олімпійській ваговій категорії та 3 – у світовому рейтингу в категорії до 46 кг.

«Наша сьогоднішня героїня дійсно дуже талановита та перспективна спортсменка. Вірю, що всі її звершення, які вона досягає на найпрестижніших міжнародних стартах, стануть гарним доробком для нових звершень на шляху до заповітного олімпійського Токіо-2020», - сказав під час нагородження Сергій Бубка.

Він подякував Олегу Наму за виховання справжньої чемпіонки. «Саме завдяки вашому професіоналізму та тренерському хисту 17 років тому ви змогли розгледіти у тендітній, маленькій дівчинці великий потенціал та талант й сьогодні продовжуєте вести її до нових звершень», - сказав керманич НОК.

Сергій Бубка висловив щирі слова подяки за підтримку спортсменки та сприяння її виховання, підготовки президенту Федерації тхеквондо (ВТФ) України Лесику Саманджия та голові фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Миколі Циплу.

Зі свого боку, лауреати спортивного місяця висловили щирі слова подяки Олімпійському комітету на чолі з Сергієм Бубкою за підтримку та високе визнання.

«Це дійсно унікальна для нас подія! Цілих 17 років ми чекали моменту, коли зможете сидіти поруч з унікальною людиною, легендарною особистістю Сергієм Бубкою! Обіцяю, що ми обов'язково зустрінемося з цього приводу в цьому залі ще раз», - сказав Олег Нам.

Ірина Ромолданова також наголосила, що це перша, але не остання її нагорода: «Знаю, що рекордсмени звання найкращого спортсмена місяця мають по 9 та 10 нагород, але незважаючи на те, що для мене вона перша, переконана, буду прагнути їх наздогнати».

Лесик Саманджия відзначив, що сьогодні тхеквондо розвивається у всіх регіонах країни, додавши: «Наш вид спорту молодий, але вже з усіх чемпіонатів світу та Європи наші спортсмени повертаються з медалями. Ми маємо багато планів та амбіцій, тож будемо й надалі працювати й намагатися демонструвати якомога кращі результати».

Микола Ципло привітав лауреатів спортивного місяця й висловив впевненість, що ФСТ «Україна» й надалі максимально сприятиме розвитку як тхеквондо, так і інших видів спорту по всій країні.

Медіа