Виконавчий комітет відділення НОК України в м. Горішні Плавні прийняв перші рішення у новому році
29 Січня 2018 Поділитися
Виконавчий комітет відділення НОК України в  м. Горішні Плавні прийняв перші рішення у новому році

Відділенням Національного олімпійського комітету України в м. Горішні Плавні, що на Полтавщині, проведено перше в цьому році засідання Виконавчого комітету осередку.

Розпочали засідання з приємної події, а саме привітання ювілярів, які отримали відзнаки та подарунки від Національного олімпійського комітету України та від міського осередку НОК.

Роботу засідання відкрив голова відділення Дмитро Биков, який подякував присутнім за небайдуже ставлення до розвитку фізичної культури і спорту в місті, наполегливу роботу і гарні результати. Також голова відділення зауважив на тому, щоб зверталися безпосередньо до нього, для вирішення питань спортсменів, які стосуються придбання інвентарю, чи вдосконалення матеріально-технічної бази тощо, зазначивши що всі питання поетапно будуть вирішуватись.

Під час засідання Виконкому були заслухані та вирішені наступні питання: затвердження кошторису видатків відділення НОК України в м. Горішні Плавні та ГО «Міська олімпійська спілка» на 2018 р. й календаря спортивно-масової роботи тощо.

Також присутні обговорили підготовку до урочистої церемонії «Герої спортивного року» та захід «Передача літератури міській дитячій бібліотеці».

Всі питання були вирішені та одноголосно прийняті.

Останнє в медіа