Скелетоніст Влад Гераскевич: «Планую показати свій найкращий рівень і здобути вкрай важливий олімпійський досвід»
06 Лютого 2018 Поділитися
Скелетоніст Влад Гераскевич: «Планую показати свій найкращий рівень і здобути вкрай важливий олімпійський досвід»

Влад Гераскевич став першим в історії українським скелетоністом, який візьме участь в Олімпійських іграх. На ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2016 року в Ліллехаммері саме Владу була довірена висока честь пронести прапор України на церемонії відкриття престижного світового форуму.

Після прибуття до олімпійського Пхьончхану перспективний спортсмен розповів прес-службі НОК про свої перші враження та  очікування від Ігор.

«Атмосфера чудова. Звичайно, є багато спільного з Юнацькими Олімпійськими іграми, але рівень змагань і організацій набагато вищий. Враження гарні: затишні кімнати для проживання, великий вибір їжі», - відзначив наш олімпієць.

 «Не думаю над тим, що я перший український скелетоніст на Олімпійських іграх. Просто концентруюсь на своїх виступах. На трасі у Пхьончхані вже виступав. Тоді в жовтні на передолімпійському тижні до неї було багато зауважень щодо якості. Тоді залучали експертів з інших країн і удосконалювали трек. Пізніше санкарі, які виступали там після нас, вже позитивно відгукувались. Сьогодні плануємо побачити трасу на власні очі, вивчити її», - зазначив Влад Гераскевич.

«Зараз тренуємось з ухилом на фізичну підготовку, приділяю увагу біговому компоненту. Пізніше у всіх учасників заплановано 5 офіційних тренувань з 2-а заїздами під час кожного. Для мене на цих Олімпійських іграх важливо показати свій найкращий рівень і набратися безцінного олімпійського досвіду. Потрапити до 30-и найкращих скелетоністів світу, позмагатись з ними на найголовніших стартах чотириріччя - це багато значить. У нас з батьком-тренером є чітка програма дій до Олімпійських ігор-2022 в Пекіні. Там вже поборемось за високий результат», - зауважив юний атлет.

фото Viesturs Lacis


Медіа