Дмитро Підручний: «В спринті на трасі треба відпрацьовувати кожен метр на максимумі»
11 Лютого 2018 Поділитися
Дмитро Підручний: «В спринті на трасі треба відпрацьовувати кожен метр на максимумі»

В олімпійському Пхьончхані відбулися змагання з біатлону, де чоловіки розіграли комплекти нагород у спринтерській гонці.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який відстрілявся на нуль, й фінішував на 21 місці. Артем Прима – 40-й, Сергій Семенов – 46-й, Володимир Семаков – 78-й.

Після виступу Дмитро Підручний на питання щодо завдання на сьогоднішню гонку відповів: «Перед нами стояла задача - просто видати все, що ми вміємо. Важливо було справитися зі стрільбою, адже тут дуже складне стрільбище і стріляти при такому вітрі дуже важко. До того ж дуже холодно! Намагалися відстріляти на нуль. Слава Богу, сьогодні мені це вдалося. Це перший чистий старт в цьому сезоні і добре, що він припав саме на Олімпійські ігри. Щодо ходу, не знаю, з чим це пов'язано, але мені біглося дуже важко. Не міг ніяк розігрітися на трасі, хоча й дуже активно провів розминку».

«В спринті треба на трасі відпрацьовувати кожен метр на максимумі, ніде не розслабишся, але спринт - одна з моїх найулюбленіших гонок», - відзначив спортсмен.

Медіа