Олександр Абраменко: «Я неймовірно щасливий!»
18 Лютого 2018 Поділитися
Олександр Абраменко: «Я неймовірно щасливий!»

Наш новоспечений Олімпійський чемпіон з фристайлу Олександр Абраменко після чудового тріумфу в олімпійському Пхьончхані в бесіді з прес-службою Національного олімпійського комітету України не стримував своїх емоцій.

«Я неймовірно щасливий! Важко передати свої емоції та відчуття! Безмежно радий бути першим українцем, який здобув олімпійську медаль у фристайлі. Не можу в це повірити. Здається, це якась казка, це просто сон!», - каже спортсмен.

«Сьогодні до останньої секунди змагань була дуже напружена боротьба. Хвилини очікування останнього стрибка були також нервовими. Відзначу, що мій фінальний стрибок був найкращим в сезоні. Піти на його виконання – це був великий ризик, але я впорався й, думаю, виправдав не тільки свої, а й очікування всієї України», - додав Олександр, висловивши щирі слова подяки всім вболівальникам за віру та підтримку.

«Вчора напередодні кваліфікації дуже хвилювався, адже розумів, що це Олімпійські ігри! Тут зібралися найсильніші спортсмени Планети. Треба було дуже добре виконати два стрибка й потрапити у фінал. Це було дуже непросто. Сьогодні ж вийшов на старт більш спокійним, впевненим в собі. Дуже радий, що все в мене вийшло», - сказав фристайліст.  

Останнє в медіа