Головний тренер збірної України з лижних гонок Олександр Пуцко: «Хлопці виступили непогано»
21 Лютого 2018 Поділитися
Головний тренер збірної України з лижних гонок Олександр Пуцко: «Хлопці виступили непогано»

Сьогодні в олімпійському Пхьончхані відбулися змагання лижників в спринтерських естафетах серед чоловіків та жінок.

За підсумками півфінальних заїздів українським командам (чоловічій у складі Андрія Орлика та Олексія Красовського та жіночої - Тетяни Антипенко і Марини Анцибор) не вдалося потрапити у фінал.  

Головний тренер збірної України з лижних гонок Олександр Пуцко прокоментував прес-службі Національного олімпійського комітету України виступ наших спортсменів.

«Хлопці виступили непогано. Безумовно, завжди хочеться ще краще й краще, але вони впоралися сьогодні з роботою. На першому етапі Андрій Орлик дещо забарився й відстав від своєї групи, тому потім було вже складно наздоганяти суперників. Ми вже виступали в спринтерських естафетах, але все одно мало досвіду виступів в таких змаганнях», - сказав наставник.

Він додав, що у дівчат трошки не вийшло, щоб поліпшити свої результати, але команда продовжуватиме працювати над помилками та намагатися покращувати свої показники.

Відзначимо, в Пхьончхані-2018 у лижників залишилися гонки на 50 км класичним стилем серед чоловіків та жінок. За словами Олександра Пуцко Андрій Орлик не стартуватиме.

Останнє в медіа