Львівщина урочисто зустріла учасників Олімпіади-2018
27 Лютого 2018 Поділитися
Львівщина урочисто зустріла учасників Олімпіади-2018

Ранком 27 лютого ц.р. потягом з Києва до Львова прибули члени української делегації, які представляли Львівщину на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані.

А це: гірськолижниця Ольга Книш та її тренер Юлія Шепіленко, , а також закарпатський гірськолижник Іван Ковбаснюк, який роив у місті пересадку й представники лижних гонок Андрій Орлик та тренер збірної Василь Коваль, які переїжджають до армійської спортивної бази «Тисовець».

Учасників олімпійської збірної на залізничному вокзалі Львова вітали голова відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський, представники управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерацій з видів спорту, журналісти, а також рідні та друзі.

«На змаганнях такого рівня, як Олімпіада ще ніколи не стартувала, - ділиться враженнями Ольга Книш. - Можливо, я трошки не впоралась із хвилюванням, але на 70% я собою задоволена. Були моменти коли була собою задоволена, і звісно ж, навпаки. Парадокс у тому, що краще далися ті дисципліни, які я тренувала менше. Якщо відверто, то на Олімпіаді у мене було чимало хвилювань, адже представити Україну хотілося якнайкраще».

Медіа